Бактерицидні лампи

0
Область застосування – лікувальні заклади, станції переливання крові, дитячі та шкільні заклади, фармацевтичні виробництва, харчова промисловість.Бакт..
$8.27
Детальніше

Бактерицидна лампа - захист вашого організму

Щодня кожній людині загрожує багато небезпечних мікроорганізмів, що знаходяться в повітрі, на предметах інтер'єру, меблів, ліжка, кухні, ванної кімнати. Ще більше їх кількість знаходиться в місцях скупчення людей. Для того щоб уберегти організми людей від хвороботворних бактерій і вірусів, в медичних установах, дитячих садах, кіно, спортивних залах і в домашніх умовах широко використовуються бактерицидні лампи. Вони діють за допомогою випромінювання ультрафіолетових променів, що впливають на шкідливі мікроорганізми.

Наш інтернет-магазин " Медтехніка " пропонує вам купити бактерицидну УФ-лампу за доступною ціною. Ми реалізуємо медичну техніку та обладнання з доставкою по всій Україні.

Як використовувати бактерицидні лампи

Лампи поміщаються в спеціальні облучатели двох можливих видів:

  1. Стаціонарні - використовуються в приміщеннях лікарень, поліклінік, санаторіїв та інших медичних установах.
  2. Пересувні - застосовуються в житлових будинках і квартирах для очищення повітря кожної кімнати. Особливо важливо це в сім'ях, де є маленькі діти. Її можна застосовувати для обробки м'яких меблів, постільної білизни, сантехніки.

За допомогою таких ламп можна знезаражувати воду, встановивши їх у водопровідних вузлах. Це простий спосіб очищення води перед використанням.

Пристрій бактерицидної УФ лампи передбачає наявність ртутної лампи, що випромінює короткі ультрафіолетові промені. Оболонка з увіолевого скла дозволяє їм пройти назовні. У правильних дозах випромінювання плідно впливають на людський організм, тварин і рослини. При цьому всі бактерії, віруси, небезпечні мікроорганізми знищуються.

Щоб домогтися бажаного результату, необхідно слідувати інструкції по застосуванню. Без дотримання конкретних правил, робота такого обладнання буде безглуздою.

Вибір лампи за призначенням

Для правильного вибору необхідно визначитися з метою використання. Окремі варіанти призначені тільки для очищення повітря. Інші моделі знезаражують поверхні, шафи або холодильники. Можна повісити лампу у ванній кімнаті, щоб уникнути виникнення грибка. Використання на кухні збереже в чистоті раковину і посуд.

Відповідно до завданням пристосування, існують моделі для профілактики і безпосереднього лікування людей. Рішення залежить від цілей придбання.

Як замовити

Бактерицидну УФ-лампу купити просто, скориставшись зручним меню нашого сайту.

Визначившись з вибором, потрібно оформити замовлення або зателефонувати безпосередньо за вказаним номером. Доставка в будь-яку точку України забезпечить отримання замовлення в потрібний час в потрібному місці!