Ваги для новонароджених

0
Ваги мають знімну чашу і можуть використовуватися в трьох режимах: для зважування новонароджених, як підлогові ваги для дітей вагою до 20 кг, як госпо..
$81.30
Детальніше
0
Ваги для новонароджених електронні №6475 - високотехнологічні ваги, ідеальне співвідношення якості і ціни. Багатофункціональність, інноваційний дизайн..
$81.30
Детальніше
0
Ваги для зважування новонароджених і дітей, з межею зважування до 20 кг, дылення 100 г.Ложе знімне. Коли знято ложе, ваги використовуються як підлогов..
$21.10
Детальніше
0
Механічні ваги Momert 6510 - це надійні ваги для новонароджених, які відрізняються своєю міцністю, в порівнянні з електронними. Дитячі механічні ..
$63.90
Детальніше

Ваги для новонароджених у Харкові: купити в компанії «МедТехніка»

Кожна мати знає, що за змінами маси тіла малюка потрібно ретельно стежити. Фахівці педіатри рекомендують хоча б раз на тиждень зважувати немовля протягом перших трьох місяців. Цей показник дуже важливий при грудному чи штучному вигодовуванні. Якщо ви помічаєте, що вага тіла не змінюється на більший бік або починає зменшуватися, це причина для звернення до лікаря. Таким чином, ваги для немовлят, представлені до вашої уваги в цьому розділі нашого каталогу, — оптимальний вибір для будь-якої молодої сім'ї. Вам не доведеться постійно їздити до поліклініки для зважування. Купити ваги для новонароджених можна за доступними цінами та з оперативною доставкою по Харкову та Україні в цілому.

Основні характеристики при виборі дитячих ваг

Міцні та надійні ваги для новонароджених пропонуються у двох варіантах: механічні та електронні. У тих та інших верхня межа зважування становить 20 кілограмів. Зверніть увагу і на знімний піддон, завдяки чому дитячі ваги можна використовувати як підлогові, коли ваш малюк підросте. Підійдуть вони також для застосування у побутових цілях. Якщо ж говорити про відмінності, механічні ваги для дітей менш точні, оскільки ціна поділу становить 50-100 г. Електронні порадують своєю точністю - допустима похибка всього 5 грам, і така сама ціна поділу. Маса тіла малюка відображається на дисплеї LED у вигляді цифр. Тобто показники легше зчитувати.

Електронні ваги для новонароджених мають широкий набір різноманітних функцій:

 • тарування - скидання ваги пелюшок та одягу;
 • стабілізація руху — ця функція дозволить точно зважити навіть найрухливіше немовля, яке не хоче спокійно лежати на місці в момент зважування;
 • пам'ять та різновага — «розумна» дитяча електронна вага зберігає результати попередніх зважувань і показує різницю у вазі;
 • максимально точні – показують зміни маси аж до п'яти грамів з мінімальною похибкою;
 • працюють від звичайних батарейок або вбудованого акумулятора, автоматично відключаються за хвилину для економії заряду, є індикація розряду батареї.

Механічні ваги для новонароджених, у свою чергу, доступніші за ціною. Додатково до їх переваг можна віднести високий рівень міцності, простоту та ремонтопридатність самого механізму. З цієї причини саме їх часто використовують у пологових будинках та дитячих поліклініках. Окремо варто відзначити, що обидва типи виготовлені з безпечних, екологічно чистих та високоякісних матеріалів. Знімний піддон виконаний із пластику або медичної сталі з чохлом із махри. Ложе міцно прикріплене до стійкої платформи за допомогою болтів. Ризик падіння або травмування під час зважування повністю відсутній. Розмір чаші дозволяє використовувати дитячі ваги для зважування новонароджених та немовлят до року. Ложемент швидко та легко знімається.

Дитячі ваги у Харкові: замовити онлайн

Регулярне зважування проводять у пологових будинках. Але і після виписки необхідно реєструвати всі зміни у вазі дитини. Купити дитячі ваги вкрай рекомендується у таких випадках:

 • якщо малюк народився недоношеним або з дефіцитом ваги;
 • знаходиться на грудному або змішаному вигодовуванні;
 • спостерігаються часті проблеми у роботі органів шлунково-кишкового тракту;
 • проходить курс лікування тих чи інших захворювань;
 • поліклініка знаходиться далеко і немає можливості часто туди навідуватись для зважування.

Електронні ваги для новонароджених дозволяють також визначати, скільки немовля з'їдає за одне годування. Цей показник дуже важливий при розрахунку щоденної дієти та при введенні твердої їжі до раціону харчування. Лікарям-педіатрам теж необхідно знати, як змінювалася вага дитини, для вибору відповідного курсу лікування та призначення медичних препаратів.

Представлені до уваги відвідувачів нашого інтернет-магазину дитячі ваги в Харкові — це супер точне обладнання, яке має бути в кожному будинку, де є маленькі діти. Ціна їх цілком доступна, особливо на механічні ваги для новонароджених. Якщо ж потрібно більше сучасних функцій для отримання максимально точних результатів та складання графіка змін у вазі, електронні дитячі ваги виробництва ЄС є найкращим вибором як для окремо взятої сім'ї, так і для медичного закладу.

Основні причини купити ваги для новонароджених у Харкові в компанії «МедТехніка»:

 • поставляємо найкраще обладнання у широкому асортименті від перевірених часом брендів;
 • тривала гарантія на всю продукцію у каталозі;
 • сервісне обслуговування техніки;
 • можливість купити дитячі ваги у Харкові за адекватними та прозорими цінами;
 • оперативна доставка по місту та Україні.

У разі виникнення питань звертайтеся до наших консультантів. Завжди з радістю відповімо на всі ваші запитання.