Офтальмоскопи

0
Офтальмоскоп KaWe для огляду периферії сітківки гвинтовий замок вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює я..
$185.00
Детальніше
0
Офтальмоскоп KaWe для огляду периферії сітківки гвинтовий замок вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C светорегулятор з коліщ..
$195.00
Детальніше
0
Офтальмоскоп KaWe для огляду периферії сітківки замок "Клік" вакуумна лампа металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, який регулює яск..
$230.00
Детальніше
0
Офтальмоскоп KaWe для огляду периферії сітківки замок "Клік" ксенон-галогенова лампа 2,5 В металева батареечная- / акумуляторна рукоятка C реостат, я..
$290.00
Детальніше
0
Офтальмоскоп KaWe для огляду периферії сітківки Батарейкова рукоятка (AA) ксенон-галогенова лампа 2,5 B з коліщатком плавно коригувальним діапазон лі..
$202.29
Детальніше
0
Основні технічні характеристики Батарейкова рукоятка пристрою. Світло надходить від галогенової лампи в 2,5 В. Оптичні лінзи регулюються коліщатком, п..
$205.00
Детальніше

Нам здається, що зір – щось повсякденне, те, що з нами є, при цьому буде завжди. Однак глобальна технолізація робочого процесу, постійне використання гаджетів з підсвічуванням призводить до різкої та швидкої втрати гостроти зору, відповідно виникнення захворювань важливого органу почуттів. Регулярний профілактичний огляд у офтальмолога дозволить запобігти та уповільнити цей згубний процес.

Офтальмоскоп – спеціальний медичний інструмент, спрямований на діагностику стану очного дна. Наш інтернет-магазин медичного обладнання пропонує вам купити ручний офтальмоскоп за дуже вигідною вартістю.

Принцип роботи та призначення

Ручні офтальмоскопи використовуються для проведення прямої офтальмоскопії. Завдяки цьому приладу лікар-офтальмолог може швидко вивчити стан очного дна за допомогою спрямованого променя світла. Картинку, яку отримує офтальмолог, збільшено у 16 ​​разів. Зображення лікар бачить безпосередньо через прилад без виведення його на сторонню апаратуру.

Прилад складається з:

  • тримача;
  • дзеркал (з плоскою та увігнутою поверхнею);
  • спостережного отвору у центрі приладу;
  • відеозасоби для привернення уваги пацієнта та фокусування погляду;
  • освітлювальної системи.

Лікар і пацієнт сідають один навпроти одного. Потім офтальмолог направляє прилад на око пацієнта, включає прилад та досліджує очне дно. Подібна маніпуляція ідеально підходить для діагностики таких патологій, як:

  • ураження сітківки;
  • захворювання зорового нерва;
  • захворювання судинної оболонки. 

Отримані дані допоможуть не тільки діагностувати проблеми з органом зору, а й побічно судити про захворювання головного мозку, серцево-судинну (артеріальну гіпертензію) та ендокринну системи (цукровий діабет), порушення ліпідного обміну (атеросклероз).

Цей метод діагностики відрізняється швидкістю проведення маніпуляції, простотою та відносно малою вартістю, що робить її фактично рутинною та обов'язковою у практиці кожного лікаря-офтальмолога.

Магазин «МедТехніка» - у нас великий вибір та доступні ціни

Наш асортимент медичного обладнання пропонує вам придбати якісні та надійні офтальмоскопи за найвигіднішою вартістю в Україні. Ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками.

Оформіть замовлення всього за кілька хвилин на нашому зручному та інтуїтивно зрозумілому веб-сайті, оснащеному системою навігації, детальним описом кожного товару та яскравими фотографіями.

Забезпечте себе надійним медичним обладнанням, скориставшись послугами нашого інтернет-магазину.