Устаткування для ветеринарної діагностики

0
Функціональні особливості електрокардіографа ECG-1103 5.7 "яскравий високоякісний ЖК-дисплей, що відображає в режимі реального часу 12-канальний сигна..
Ціна за запитом
Детальніше
0
Стандартна комплектація: • Ультразвуковий сканер HandScanV8 - 1 шт • Конвексний датчик R50 (3.5MHz) - 1 шт • Ректальний лінійний датчик 6,5 МГц - 1 шт..
$2 980.00
Детальніше
0
Стандартна комплектація: • Ультразвуковий сканер V2200 - 1 шт • Ректальний лінійний датчик 6,5 МГц - 1 шт • AC Адаптор • Літій-іонна батарея (більше 3..
$3 140.00
Детальніше

Щоб точно поставити тварині діагноз, мало провести його огляд. Необхідна більш глибока діагностика за допомогою спеціальних приладів. Сучасне обладнання для ветеринарної діагностики дозволить провести найбільш точне обстеження.

Для діагностики

У нашому каталозі ветеринарного обладнання представлені якісні прилади для діагностики - ультразвукові сканери Handscan V8 і сканер V2200, а також електрокардіограф ECG-1103.

Handscan V8 має в стандартному комплекті два варіанти датчика, конвексний і ректальний лінійний. Пам'ять пристрою здатна вмістити 64 зображення. Прилад може працювати більше тих годин від літій-іонної батареї, яка входить в комплект. Важити прилад буде всього 0,7 кг.

Ветеринарний сканер V2200 в стандартному комплекті має лінійний ректальний датчик, батарею, здатну забезпечити роботу приладу більше, ніж на три години і адаптер. Пристосування може просканувати на глибину від 40 до 240 мм. При цьому вага буде 3,5 кг. Додаткова функція - підсвічування клавіатури і автоматичне розпізнавання датчика.

Ветеринарний електрокардіограф ECG-1103, сучасного дизайну, зручний для перенесення і може використовуватися не тільки в одному кабінеті. Зручний в роботі, так як оснащений яскравим дисплеєм, легко натискати клавіші і має функцію зупинки друку результатів. Передбачено і режим відбору зразків. Крім того, високу точність забезпечить обробка інформації з 12 різних провідників, що дозволить поставити правильний діагноз.

Для вимірювань

П'ять представлених пульсоксиметрів - останнє слово медичної техніки. Всі моделі розроблені з розрахунком на те, що пацієнт не зможе перебувати в нерухомості.

  • А320 виміряє пульс, наскільки кров насичена киснем і гемоглобіном. Дисплей має шість режимів, легкий, працює від двох стандартних «мізинчикових» батарейок (ААА). Протівоудара і має бризкозахищений дизайн.
  • Prince B проста і зручна модель. Навіть якщо його впустити або випадково намочити він продовжить працювати в своєму звичайному режимі. Струшування під час роботи теж не вплине на результат. У комплект, крім самого пристрою входять батарейки, мішечок і ремінець.
  • Prince B3 може вимірювати пульс з кута до 170 градусів, і є можливість повернути екран в 2 або 4 сторони. Комплектація така ж, як у Prince B.
  • Prince 100l. Самостійно визначить нахил пальця, автоматично включить і вимкне харчування. Маленький, світлий, з кольоровим дисплеєм. Ніякої різниці в комплектності в порівнянні з іншими приладами серії Prince немає.
  • Prince B1 відрізняється від інших тільки тим, що має оригінальний дизайн. На ньому зображений симпатичний панда. За функціональністю він абсолютно не поступається своїм більш суворим побратимам.

Гарантія

Будь-який з представлених приладів має гарантійне обслуговування, ремонт і безкоштовний сервіс. Для отримання консультації можна зателефонувати, який знаходиться в розділі «Контакти».

Наша компанія працює на ринку поставок медичного обладнання в Україні з 1994 року, тобто вже більше 24 років. Такий великий термін вже сам по собі підтверджує довіру наших покупців.