Дихальна та реанімаційна апаратура

0
Специфікація:Використання вбудованої системи, високоінтегрована інтелектуальна модульна  технологія, повний цифровий контроль, низька зношувані..
$1 060.00
Детальніше
0
Характеристика пристрою:Має досконалу розумну систему сигналізації,  будь-який стандартний  набір для внутрішньовенного вливання, відкал..
$860.00
Детальніше
0
Характеристика пристрою:Має досконалу розумну систему сигналізації,  будь-який стандартний  набір для внутрішньовенного вливання, відкал..
$940.00
Детальніше
0
Компактний переносний прилад з мережевим і акумуляторним живленням, надійний засіб екстреної медичної допомоги, призначений для реанімації та електроі..
$1 980.00
Детальніше
0
Цей апарат ШВЛ має пневмопривід та контролюється мікрокомп'ютером. Включає в себе наступні функції: IPPV (ШВЛ з переміжним позитивним тиском), A/C (пі..
$3 900.00
Детальніше
0
Характеристика ZF-II випарника: Стабільність: ZF-II випарник поставляє точні концентрації при змінних умовах мінливої швидкості потоку, тиску і темпер..
$1 890.00
Детальніше
0
ОсобливостіАвтоматична ідентифікація розміру шприцаУстановка швидкості інфузії, установка VTBI і відображення даних в реальному часіВідображ..
$820.00
Детальніше
0
Кисневий концентратор 10 л/хв Кисневий концентратор 10 л/хв - апарат для вилучення з газового складу повітря кисню, його очищення, збільшення концентр..
$1 190.00
Детальніше
0
Особливості:Відображення чистоти кисню в цифрах (точність 00,0%)Великий 6-дюймовий LED-дисплей для виведення функціональних данихВідображає сумарний р..
$7 000.00
Детальніше
0
Особливості:Відображення чистоти кисню в цифрах (точність 00,0%)Великий 6-дюймовий LED-дисплей для виведення функціональних данихВідображає сумарний р..
$8 040.00
Детальніше
0
Опис моделі Концентратор кисневий Angel-5S - це економічний, малогабаритний апарат з мінімальним рівнем шуму. Тому його встановлюють у відділеннях інт..
$705.00
Детальніше
0
Мішок дихальний ручний «Біомед» типу АМБУ з аксесуарами (комплекти: "Дорослий", "педіатричний", "Немовля") (багаторазового використання (силікон)) При..
$68.60
Детальніше
0
Специфікація:Використання вбудованої системи, високоінтегрована інтелектуальна модульна технологія, повний цифровий контроль, суперфункціональность, н..
$1 500.00
Детальніше
0
Монітор пацієнта мультіпараметровий zd 120 У сучасній медицині широко використовуються монітори пацієнта, які дозволяють відстежувати вітальні функції..
$2 130.00
Детальніше
0
Наркозно-дихальний апарат GSM-II для дорослих і дітей призначений для забезпечення інгаляційного наркозу при самостійному диханні і штучної вентиляції..
$7 670.00
Детальніше
0
Наркозний апарат має електронну функцію PEEP та автоматичну компенсацію дихального об'єму.Забезпечує високоточний об'єм на виході до 20 мл.Наркозний а..
$23 632.00
Детальніше
0
Головні характеристики:Застосування: для дорослих та дітей.Має маркування СЕ, відповідає клінічним нормам ЕС.Параметри сигналізації:високий/низький ти..
$10 900.00
Детальніше
0
Киснева подушка призначена для доставки, тимчасового зберігання кисню і подачі його хворим в лікувальних закладах і в домашніх умовах. Місткість кисне..
$15.33
Детальніше
0
Характеристика пристрою: Має досконалу розумну систему сигналізації, будь-який стандартний набір для внутрішньовенного вливання, відкалібрований дилер..
$980.00
Детальніше
0
Інфузійна робоча станція MХ являє собою гнучку і легко встановлювальну модульну систему, за допомогою якої можна довільно комбінувати інфузомат ..
$1 035.00
Детальніше
0
Здатний зупиняти рясні кровотечі верхніх та нижніх кінцівок за лічені секунди.Особливості даного пристрою:-Дозволяє швидко зупиняти загрозливі для жит..
$8.35
Детальніше
0
Шприцеві насоси серії CM-510 включають в себе: - СМ-510a одноканальний шприцевий насос; - CM-510в двоканальний шприцевий насос; - CM-510с трьохканальн..
$960.00
Детальніше

Сучасне реанімаційне обладнання використовується в палатах інтенсивної терапії, однойменних відділеннях, автомобілях швидкої допомоги і операційних. Найбільше значення для надання невідкладної допомоги, а також збереження життя пацієнта має дихальна і реанімаційна апаратура. 

Дихальна апаратура 

Дана апаратура відрізняється в залежності від свого призначення. Виділяють наступні її види: 

1. Наркозно-дихальна апаратура - це технічне оснащення, що застосовується для проведення інгаляційного наркозу і підтримки функції дихання, а також моніторингу стану пацієнта. 

2. Кислородно-дихальна апаратура використовується при неспроможності пацієнта самостійно дихати, а також, щоб забезпечувати організм киснем в належному об'ємі. Найбільше значення тут мають апарати штучної вентиляції легенів. Вони дозволяють подавати кисень і стиснене осушене повітря в легені, тим самим насичуючи їх і видаляючи вуглекислий газ. Розрізняють ручні і механічні апарати ШВЛ. До ручних відносяться: 

 • дихальні ручні мішки (типу Амбу); 
 • кисневі подушки; 
 • кисневі сумки. 

Подібні ручні пристосування підходять для невідкладних заходів та підтримки функції дихання, коли фактично немає часу або можливості підключити пацієнта до механічних апаратів штучної вентиляції легенів. Сучасне механічне обладнання дозволяє компенсувати стан пацієнта не тільки за обсягом кисню, але і по тиску, при цьому воно візуалізує його стан. 

 Реанімаційна апаратура 

Основним апаратом для надання невідкладної допомоги є дефібрилятор .Він застосовується при порушенні серцевого ритму. В основі функціонування апарату - електроімпульсна терапія. Існує кілька видів дефібриляторів: 

 • професійні (ручні); 
 • автоматичні; 
 • комбіновані; 
 • імплантовані. 

В умовах медичних установ найчастіше застосовуються ручні дефібрилятори. Вони дозволяють лікарю самостійно вибирати необхідні налаштування і параметри в залежності від клінічної ситуації. 

 

Інтернет-магазин «Медтехніка» - широкий асортимент, доступні ціни. 

Ми пропонуємо своїм клієнтам купити реанімаційне обладнання найвищої якості від провідних виробників. В асортименті нашого інтернет-магазину ви неодмінно знайдете: 

 • наркозно-дихальний апарат GSM-II; 
 • дихальні апарати; 
 • дефібрилятори ручні; 
 • ручний дихальний мішок типу Амбу; 
 • кисневі концентратори; 
 • портативний мікропроцесорний спірограф; 
 • кисневі сумки; 
 • пластмасові трахеотомічні трубки №2, 3, 4, 5, 6.

Наше медичне обладнання відрізняється не тільки якістю, але і доступною вартістю. При цьому ми здійснюємо доставку товарів по всій Україні, користуючись послугами різних компаній-перевізників. Ви можете вибрати не тільки найбільш зручний спосіб доставки, але і оплати, адже ми приймаємо як готівковий розрахунок при отриманні, так і оплату на банківську карту.