Прилади для ендодонтії

0
особливості: Можливість отримання точних показань в сухий і вологому середовищі Самокалібровка Звукова система індикації знаходження файлу в каналі Ве..
$238.00
Детальніше
0
Технічні характеристики: Наконечник кутовий 16: 1 Регулювання оборотів: від 70 до 1100об / хв Крутний момент (торк): від 0,5 до 9,9Н / см 2 Функція «А..
$620.00
Детальніше
0
Ендомотор Joy Smart з вбудованим апекслокатором призначений для обробки каналів зуба обертовими нікель-титановими інструментами. - Безщітковий мікромо..
$690.00
Детальніше
0
• Бездротова система для тривимірної обтурації гутаперчі в кореневому каналі • Поєднання заповнення методом вертикального ущільнення і засипки • Відмі..
$860.00
Детальніше
0
Апарат для визначення життєздатності пульпи - Pulp Tester. Електронно-цифровий тестер для визначення життєздатності пульпи призначений для діагностики..
$65.00
Детальніше

Стоматологія швидко розвивається, максимально використовуючи досягнення технічного прогресу. Це стосується всіх стоматологічних напрямків, у тому числі ендодонтії. В останні роки в цю сферу прийшла максимальна кількість техніки та обладнання, що дозволяє зробити процес терапії комфортним як для лікаря, так і для пацієнта. Як прилади для ендодонтії розрізняють: ендомотори, апекслокатори, одонтотестери і т.д.

Види ендомоторів

Ендомотор стоматологічний - це пристрій, який регулює швидкість обертання бормашини. При цьому він забезпечує її постійну швидкість роботи. Завдяки цьому приладу стоматолог може уникнути травмування тканин зуба під час маніпуляції. Так лікар може зручно регулювати швидкість обертання і тривалість обробки каналу зуба.

Ендомотори можуть розвивати швидкість до 350 обертів на хвилину. На сьогоднішній день розроблено кілька видів даних приладів, які різняться за кількістю функцій та швидкістю роботи:

  1. Механічні – рідко застосовуються у наш час через обмежений функціонал. Можуть розвивати швидкість до 300 оборотів на хвилину (на відміну своїх більш сучасних аналогів).
  2. Електронні – програмне забезпечення цього виду ендомотора дозволяє чітко визначити тип приладу, з яким працює стоматолог, його технічні характеристики (діаметр, форму), а також змінювати інтенсивність обертань залежно від цих даних. Автоматичний реверс дозволяє уникнути перегрівання приладу та його заклинювання. Електронні ендомотори можуть бути дротовими та бездротовими. Бездротові відрізняються ергономічністю та зручністю використання, вони більш легкі у транспортуванні, а їхня робота не залежить від перебоїв в електромережі.
  3. Остання технологія в цій сфері - ендомотор з функцією апекслокатора. Прилад самостійно визначає необхідну інтенсивність обертань, при цьому коригує її залежно від віддаленості точки апекса. Останнє покоління електронного обладнання, з додатковими функціями та режимами. Подібні апарати дозволяють максимально знизити кількість помилок та ускладнень під час терапії патології каналів, а також збільшити продуктивність роботи лікаря.

Магазин МедТехніка: широкий асортимент від перевірених виробників

Наш інтернет-магазин «Медтехніка» пропонує великий вибір медичного обладнання. У нас ви можете купити прилади для ендодонтії від відомих брендів, які давно довели свою якість та надійність:

  • апекслокатор Joypex 5;
  • апекслокатор DenApex;
  • одонтотестер Pulp Tester;
  • ендомотор Joy Smart;
  • ендомотор RCTI-DY;
  • ендомотор IMate (Denjoy).

Підберіть найбільш зручне та функціональне стоматологічне обладнання за доступними цінами!

Ваш комфорт – понад усе

Ми намагаємося зробити для вас процес покупки максимально комфортним та простим. Зручна онлайн-форма на нашому сайті дозволить зробити замовлення лише за кілька хвилин, а наші компетентні співробітники зможуть допомогти у виникненні питань.

Ми здійснюємо доставку товарів по всій Україні, користуючись послугами кількох компаній-перевізників. Також ви можете вибрати найкомфортніший спосіб оплати – готівку при отриманні або оплата на банківську картку.