Апарати для надягання бахіл

0
Час надягання бахіл 2 - 3 сек. Внутрішній блок виконаний із нержавіючої сталі Завантаження 100 шт бахіл одночасно Безшумний в роботіОсновні характерис..
$796.20
Детальніше
0
Апарат робить бахіли зі спеціальної ПВХ-плівки за розміром взуття. Оригінальність і технологічність цієї машини безперечні і справлять враження н..
$1 200.00
Детальніше

Апарат для надягання бахіл

Бахіли - захисні чохли для взуття - все частіше застосовуються в медичних і промислових закладах для підтримки їх чистоти. Відвідувачі та персонал часто відчувають незручності при використанні бахіл: доводиться їх розгортати, нахилятися або піднімати ноги, бруднити руки. Тому все більше підприємств встановлюють при вході спеціальний апарат для надягання бахіл - сучасне обладнання, яке покриває черевики з боку підошви плівкою без участі людини.

Прилад зручний і простий у використанні, скорочує час маніпуляції, запобігаючи скупчення народу в установах з високою відвідуваністю. Пристрій набувають:

 • пологові будинки;
 • приватні клініки;
 • стоматологічні кабінети;
 • підприємства фармацевтичної галузі, приладобудування, харчової промисловості та ін.

переваги приладу

Перш ніж купити апарат для надягання бахіл, кожен власник організації хоче зрозуміти, які вигоди принесе нове обладнання. До незаперечних переваг приладу можна віднести:

 1. економію коштів на підтримання чистоти;
 2. підвищення комфорту для відвідувачів, особливо літніх, вагітних і дітей;
 3. економія часу співробітників підприємства, що важливо на тих заводах, де переодягання персоналу обмежують тимчасовими рамками;
 4. простоту і надійність машинки, її зовнішній вигляд і розміри;
 5. підвищення статусу організації і лояльності клієнтів.

При цьому ціна на апарат для бахіл не надто висока, що робить придбання обладнання вигідним вкладенням коштів.

Різновиди сучасного обладнання

Виробники приладів випускають апарат для бахіл в декількох варіантах:

 • з механічним управління або електронним, а також Термоприлад, які обертають черевики термоплівкою;
 • компактні або більші стаціонарні моделі;
 • автономні машинки або пов'язані з роботою в електромережі;

Залежно від обраних характеристик змінюється ціна на апарат для одягання бахіл. Електронні варіанти повністю автоматизовані, тому дорожче, а механічні - вимагають натискання на важіль або кнопку, їх вартість нижче.

Принципова різниця між касетними і термопленочнимі пристроями полягає в тому, що в перший вид встановлюють готову касету, що містить від 50 до 500 пар чохлів. Другий різновид апаратури заправляють рулоном термоплівки. Процес полягає в ламінуванні туфлею плівкою за розміром за допомогою нагрітого повітря. Таке покриття надійно захищає взуття, але процедура займає більше часу, ніж у випадку з касетним обладнанням.

Готові бахіли мають стандартний розмір і більшості людей припадають в пору за рідкісним винятком. Машинка для надягання бахіл, заряджена термоплівкою, підходить для обгортання будь-якого взуття, навіть з каблуком.

Необхідно відзначити, що для зняття захисних чохлів теж розроблені спеціальні прилади. Вони менш затребувані, можливо, тому що зняття - менш скрутний процес, ніж вдягання.

Як працює пристрій?

Апарат для автоматичного надягання бахіл є підлоговий блок, який налаштовується оператором для подальшої роботи по інструкції від виробника. Якщо заклад не працює вночі, можна задати час включення і виключення приладу. Відвідувачу необхідно просто поставити ногу в отвір на горизонтальній панелі. Касетна машинка протягом пари секунд одягне чохол на одну ногу, потім на іншу. Устаткування з терпомленкой заламініруйте поверхню кожного черевика за 5-7 секунд.

Для зручності користувачів, на панелі деяких приладів позначена послідовність дій при його використанні, що особливо важливо для літніх і людей з обмеженими можливостями. Якщо апарат для бахіл автоматичний або з ручним керуванням не має інформаційної панелі, рекомендуємо біля машинки встановити інструкцію із застосування.

Де придбати?

Компанія «МедТехніка» пропонує купити апарат для надягання бахіл в Україні для тих, хто піклується про комфорт співробітників і відвідувачів. Вибрати підходящий варіант, ознайомитися з його характеристиками і дізнатися актуальну ціну можна в каталозі нашого інтернет-магазину. При необхідності, з Вами зв'яжеться наш фахівець і відповість на будь-які питання про придбання обладнання або його особливості. Все, що для цього потрібно - залишити Ваш запит на зворотний дзвінок або задати питання прямо на сайті. Ми доставимо апарат в будь-яке місто України. Не витрачайте безцінний час - замовляйте у нас!