Устаткування для травматології та ортопедії

0
Спиці Ілізарова немагнітні (D 2,0 L = 400)..
$1.64
Детальніше
0
Спиці Кіршнера немагнітні (D 1,5 L = 250)..
$0.84
Детальніше
0
Шина Дитерихса складається з 4 частин: підошовної, зовнішньої (більшого розміру), внутрішньої і палички-закрутки зі шнуром. У шині Дитерихса поєднуєть..
$15.56
Детальніше
0
Шина медична фіксує металева (типу Крамера). Розмір 50 х 11 см. Виготовлена у відповідність з ТУ У 33.1-19246991-014-2002. Шина призначена для надання..
$3.93
Детальніше
0
Матеріал: Шини виготовлені з прозорого, екологічно чистого матеріалу, ПВХ (без фталатів). Склад комплекту: 1. Шина на долоню і зап'ястя - 1 шт; 2. Шин..
$76.54
Детальніше

Травма - це одна з найбільш часто зустрічаються клінічних ситуацій в практичній медицині. Щоб коректно надати допомогу хворому з травмою необхідно мати під рукою ряд спеціалізованого інструментарію, техніки. Устаткування для травматології та ортопедії необхідно не тільки в умовах спеціалізованого відділення, але і в машинах швидкої допомоги, поліклініках, амбулаторіях.

Магазин «МедТехніка» пропонує обладнання для травматології та ортопедії високої якості від провідних постачальників на даному сегменті ринку.

Асортимент магазину «МедТехніка»

У нашому каталозі ви зможете знайти кілька найбільш популярних типів травматологічного та ортопедичного устаткування:

  1. Спиці Ілізарова. Є складовою частиною однойменного апарату. Використовуються для тривалого кісткового витягнення в наслідок переломів, вроджених деформацій кісткового апарату.
  2. Спиці Кіршнера. Являє собою тонкий металевий стрижень з гвинтовими насічками на одному з кінців. Є спеціалізованим обладнанням для проведення постійного кісткового витягнення при переломах. Активно застосовуються в дитячій травматології та ортопедії.
  3. Пневматичний комплект шин. Набір виготовлений з прозорого, екологічно чистого матеріалу, ПВХ (без фталатів). У наборі є фіксує шина для будь-якої частини тіла (на зап'ясті і долоню, на всю руку, на щиколотку і т. Д.). Є незамінним елементом при наданні першої допомоги бригадами швидкої допомоги, співробітниками МНС, червоного хреста і т. Д.
  4. Шина Дитерихса. Дана иммобилизационной-екстензійного шина дозволяє швидко і надійно провести фіксацію і витягування пошкодженої кінцівки. Використовується при наданні невідкладної допомоги пацієнтам з травмами тазостегнового, колінного суглобів, а також при переломах стегна.
  5. Шина Крамера. Цей тип шин використовується при травматичних ураженнях (переломах, вивихах) верхніх кінцівок. Забезпечує іммобілізацію і повну нерухомість пошкодженого суглоба і кістки. Виконана з металу. Міцна і міцна стійка до механічних пошкоджень, впливу навколишнього середовища (особливо води). Легко піддається дезінфекції.

Магазин «МедТехніка» - ми дбаємо про своїх клієнтів

У нашому магазині ви зможете купити будь- медичне обладнання , інструментарій, спеціалізований одяг за вигідною вартості. Ми завжди дбаємо про своїх клієнтів, тому постаралися зробити процес вибору і покупки максимально комфортними:

  • наш сайт простий у використанні, все товари мають опис і фотографії;
  • оформлення покупки займе кілька хвилин;
  • відправляємо товар у день замовлення по всій країні;
  • співпрацюємо з різними перевізниками (Нова Пошта »,« Делівері »,« Highway »);
  • приймаємо оплату на банківський рахунок або готівкою.

Надавайте медичну допомогу на найвищому рівні і з комфортом разом з магазином «МедТехніка»!