Хірургічне стоматологічне обладнання

0
Діатермокоагулятор (надалі апарат) призначений для коагуляції вмісту кореневих каналів при пульпіті і періодонтит, для видалення невеликих доброякісни..
$230.00
Детальніше
0
Ультразвуковий хірургічний апарат UltraSurgery - п`єзоелектричні пристрій для кісткової хірургії, що включає в себе практику застосування в остеотомии..
$2 550.00
Детальніше
0
Наш магазин медичної техніки пропонує своїм клієнтам придбати апарат фізіодіспенсер KI-20 LED. Цей прилад відрізняється унікальним поєднанням високої ..
$2 650.00
Детальніше
0
Наш магазин медичної техніки пропонує своїм клієнтам придбати апарат фізіодіспенсер KI-20 LED. Цей прилад відрізняється унікальним поєднанням високої ..
$3 200.00
Детальніше
0
Наш магазин медичної техніки пропонує своїм клієнтам придбати апарат фізіодіспенсер X-CUBE. Цей прилад відрізняється унікальним поєднанням високої яко..
$2 130.00
Детальніше

Успіх будь-якої операції залежить від двох чинників: досвіду та злагодженості роботи хірургічної бригади, а також обладнання, що застосовується в ході виконання маніпуляцій. Стоматологія в цьому відношенні не є винятком, адже навіть при максимально правильних діях хірурга можуть виникнути проблеми саме з боку апаратної частини. Саме тому оснащення операційної сучасним і надійним обладнанням є завданням першорядної важливості.

Хірургічне обладнання для стоматології: наш каталог

Інтернет-магазин «Медтехніка» пропонує вам наступні товари для хірургічної стоматології:

  • Стоматологічний діатермокоагулятор ДТС 03 . Призначений для коагулирования вмісту кореневих каналів при деяких захворюваннях (пульпіту, періодонтиту) і для резекції доброякісних утворень в ротовій порожнині;
  • Фізіодіспенсер X-Cube . Використовується в щелепно-лицевої хірургії, імплантології та хірургічної стоматології. Призначається для подачі охолоджуючих розчинів в зону оперативного втручання;
  • УЗ хірургічний апарат Woodpecker Ultra Surgery . Він використовується для остеопластики і остеотомії. Основна галузь застосування - хірургічна стоматологія, але може бути використаний для роботи з кістковими утвореннями в будь-якій області.

Все обладнання відповідає світовим стандартам якості і успішно застосовується в стоматологічних клініках різних країн.

Особливості вибору

Хірургічне обладнання для стоматології має бути максимально компактним і зручним при роботі. Більшість пристроїв оснащені знімними наконечниками. Так хірург може отримати оптимальний доступ до оперується зоні.

Перед початком операції слід переконається в справності обладнання і застрахувати себе від несподіванок в процесі втручання.

При виборі апаратури обов'язково звертайте увагу на фірму-виробника і країну, яка випускає пристрій. На ринку стоматологічної хірургії існують бренди, які зарекомендували себе універсальністю і безвідмовністю роботи протягом багатьох років, тому намагайтеся віддавати перевагу саме такої продукції.

Як замовити?

Щоб купити хірургічне обладнання для стоматології , ви можете зателефонувати нам по телефону або оформити замовлення на сайті. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання, уточнять особливості доставки і комплектації товару.

Доставка товарів здійснюється по всіх містах України. Можете не переживати про цілісність обладнання в процесі перевезення, адже ми використовуємо тільки перевірені кур'єрські та транспортні компанії.

Хочете придбати надійне обладнання для хірургічної стоматології? Звертайтеся до нас, адже ми пропонуємо вигідну вартість і товари від перевірених виробників!