Апарати для фототерапії

0
Наш неонатальний інкубатор з обладнанням для фототерапії забезпечує стабільне середовище перебування новонароджених пацієнтів і забезпечує терапію най..
$6 457.00
Детальніше
0
Будучи нашим кращим неонатальним інкубатором, даний пристрій це не просто неонатальний інкубатор, підключений до пристроїв фототерапії. Складна і про..
$8 748.00
Детальніше
0
Інкубатор неонатальний YXK-2000G Особливості: Подвійні стінки камери. Зволоження за допомогою ультразвукового розпилення. Окрема настройка і вимір вол..
$6 067.00
Детальніше
0
Неонатальний інкубатор YXK-2000GA оснащений інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що відображає температуру, просунутою системою терморегуляції, зручною ..
$3 990.00
Детальніше
0
Особливості: • Велика площа освітлення з рівномірною інтенсивністю для забезпечення достатнього лікувального ефекту.• Відсутність примусової вентиляці..
$1 581.00
Детальніше
0
Особливості: Поворотне джерело тепла Рентгенівська касета Розмір ложе: збільшений   Технічні характеристики: Загальні Сис..
$3 735.00
Детальніше

Апарати для фототерапії та неонатальні пристрої у Харкові

Про корисні властивості сонячного світла відомо людству давно. Апарати для фототерапії, які ви бачите у цьому розділі нашого каталогу, є штучним джерелом яскравого світла з певною довжиною хвилі для ефективного лікування численних захворювань. А неонатальні пристрої знайшли широке застосування для лікування жовтяниці новонароджених за допомогою опромінення світловими хвилями синьо-фіолетової частини спектру. Також їх використовують в інкубаторах для новонароджених для обігріву під час проведення реанімаційних заходів та виходжування. Світлолікування сьогодні широко практикується як на стаціонарі, так і в домашніх умовах.

При яких хворобах показано фототерапію

Пристрої, представлені в нашому асортименті, активно застосовуються в дерматології для позбавлення пацієнтів від шкірних захворювань та косметичних дефектів. Суть методу полягає в тому, що сині і червоні світлові хвилі прогрівають верхні шари епідермісу, активуючи природне вироблення необхідних шкіри амінокислот. Також вони згубно впливають на мікроорганізми, які провокують ті чи інші захворювання шкіри. Апарат фототерапії знайшов застосування для лікування таких хвороб та дефектів:

  • псоріаз — світлолікування має протизапальну дію на уражені псоріазом ділянки шкіри;
  • нейродерміт;
  • екзема;
  • вугрі, прищі, акме;
  • використовують фототерапію для прискореного загоєння ран та виразок на шкірі, позбавлення від рубців та післяопераційних шрамів.

Доведено, що яскраве випромінювання благотворно впливає на стан людей, які страждають на сезонні та несезонні депресії, розлади психіки та сну, цілою низкою неврологічних захворювань. У пологових будинках та перинатальних центрах неонатальні пристрої знайшли широке застосування у палатах інтенсивної терапії при лікуванні жовтяниці та обігріві недоношених малюків в інкубаторах для новонароджених.

Сфера використання приладів світлолікування не обмежується лише боротьбою з псоріазом та вище переліченими захворюваннями. Пристрої, що виробляють ультрафіолетове випромінювання, можна використовувати в домашніх умовах прийому сонячних ванн, акліматизації, засмаги.

Під час проведення профілактичних процедур необхідно надягати сонцезахисні окуляри. Утриматися ж від опромінення у профілактичних цілях слід людям із злоякісними утвореннями, хворобами органів зору та порушеннями обмінних процесів в організмі. У будь-якому випадку рекомендується проконсультуватися з лікарем перед призначенням курсу.

Апарати для фототерапії у Харкові від «МедТехніка»

Наша компанія вже багато років займається постачанням, продажем та сервісним обслуговуванням медичного обладнання від провідних світових виробників. Вирішивши купити апарат для фототерапії в Харкові в інтернет-магазині «МедТехніка», швидко переконайтеся у перевагах вашого вибору:

  • багатофункціональні пристрої, які знайшли широке застосування у різних галузях медицини та косметології;
  • підвищення престижу вашої приватної клініки або салону краси за рахунок розширення списку послуг;
  • простота налаштувань приладу та інтуїтивно зрозуміле керування режимами роботи;
  • пристрої для фототерапії не потребують витратних матеріалів, а регулярне сервісне обслуговування за гарантією ви отримуєте в компанії «Медтехніка»;
  • швидка окупність – процедури омолодження, видалення шкірних дефектів та лікування світловим випромінюванням дуже потрібні та залучають потенційних клієнтів.

Зверніть увагу. Якщо бажаєте купити апарат для фототерапії, який плануєте використовувати в косметологічних цілях і для лікування шкірних захворювань, один прилад може працювати в різних режимах, що дозволить проводити кілька видів омолоджувальних та оздоровчих процедур.

Консультанти компанії завжди готові допомогти відвідувачам сайту з вибором обладнання під конкретні цілі. Здійснюємо оперативну доставку регіонами України. Вся техніка сертифікована в Україні та на неї поширюється тривала гарантія. У разі виникнення питань щодо цін, оплати та доставки, функціоналу обладнання, замовляйте зворотний дзвінок для спілкування з менеджерами.