Стоматологічні установки

0
Крісло пацієнта приводиться в рух безшумним і низьковольтних мотором з прямим приводом. Крісло має джойстик керування кріслом, який розташований біля ..
$1 650.00
Детальніше
0
Дана модель портативної стоматологічної установки дозволить просто і з комфортом проводити огляди, а також лікувальні стоматологічні маніпуляції. Її е..
$1 150.00
Детальніше
0
Портативний стоматологічне крісло - запорука зручної роботи лікаря і комфорту пацієнта Портативний стоматологічне крісло є необхідним атрибутом в будь..
$550.00
Детальніше
0
Потужність: 3-20 Вт (регульована), частота: 30Гц, тиск води: 0,01-0,5 Мпа, 5 насадок: G1-2шт, G2-1шт, G4-1шт., P1-1шт. Гарантія 1 рік..
$157.00
Детальніше
0
Знімна ручка, може комплектуватися фотополімерною лампою. Потужність: 3-20 Вт (регульована), частота: 30Гц, тиск води: 0,01-0,5 Мпа, 5 насадок: G1-2шт..
$149.00
Детальніше
0
З ендофункціей, може комплектуватися фотополімерною лампою. Потужність: 3-20 Вт (регульована), частота: 30Гц, тиск води: 0,01-0,5 Мпа, 6 насадок: G1-2..
$160.00
Детальніше
0
Столик складається з двох скляних поличок, мобільний (Україна)..
$135.00
Детальніше
0
Технічні характеристики: Загальна висота, см - 135-145 Висота підйому газліфта, см - 10 Висота сидіння від підлоги, см - 47-57 Висота спинки від сидін..
$237.00
Детальніше
0
Гладка оббивка стільця дозволяє виробляти гігієнічну очистку без особливих зусиль. Матеріал оббивки високоякісний кожвинил (Греція). Тришарове покритт..
$180.00
Детальніше
0
Нахил і висота сидіння - регульовані Механізм «СуперПерманент контакт» (регулювання спинки) - дозволяє регулювати нахил, висоту спинки і глибину сидін..
$195.00
Детальніше
0
Стоматологічна установка Granum PRO208 навісного типу на електромеханічному кріслі з можливістю розміщення 6 інструментів і нижньою подачею інструмент..
$2 690.00
Детальніше
0
Granum TS 6830 - це стоматологічна установка навісного типу, обладнана електромеханічним кріслом з можливістю розміщення 5 інструментів, а також нижнь..
$3 000.00
Детальніше
0
Стоматологічна установка Granum TS 7830 - це високоефективне і доступне за ціною обладнання, яке підійде для установки в будь-якому сучасному стомат..
$3 500.00
Детальніше
0
Granum TS 8830 - це стоматологічна установка на несучому ергономічному електромеханічному кріслі з можливістю розміщення 5 інструментів і нижньою пода..
$4 400.00
Детальніше
0
Базова комплектація: Блок лікаря: негатоскоп12, 2 чотирьохканальних турбінних шланга, 1 двоканальний вихід під пневмомікромотор, управління кріслом, з..
$5 000.00
Детальніше
0
Стоматологічна установка для імплантології GRANUM TS TOP-301 (Implant) Блок лікаря: - мобільний з регульованості висота - Виготовлення з нержавіючої с..
$6 900.00
Детальніше
0
Стілець стоматолога D2..
$150.00
Детальніше
0
Блок лікаря мобільний-Скат: блок лікаря на 3 інструменту з можливістю розміщення 5 інструментів; негатоскоп; 2 чотирьохканальних турбінних шланга; трь..
$8 690.00
Детальніше

Стоматологічні установки - це комплекс обладнання, без якого не обійдеться жоден сучасний стоматолог. Дане поняття включає: крісло для пацієнта, стілець для стоматолога і все необхідне обладнання, яке може знадобитися при огляді і лікуванні хворого. Від укомплектованості, функціональності та якості такої установки залежатиме не лише комфорт пацієнта та лікаря, а й успіх самого лікування.

Основні параметри вибору

Вирішивши купити стоматологічну установку, зверніть увагу на укомплектованість та функціональність основних блоків даного стоматологічного обладнання:

  • Крісло для пацієнта. Воно має бути максимально комфортним, з відкидним підголівником. Важливу роль має вигляд приводу. На вітчизняному ринку доступні електричні та гідравлічні приводи для крісел. Перші можуть нестабільно функціонувати через перебої в електромережі, а другі є міцнішим, але дорогим варіантом.
  • Лікарський блок. Тут важливу роль відіграють: освітленість, розташування рукава з інструментами (верхнє або нижнє), довжина рукава, зручність стільця. Вибираючи установку, зверніть особливу увагу на цей блок, адже саме від нього залежатиме продуктивність вашої роботи.
  • Блок помічника. Повинен бути оснащений аспіраційною системою (вакуумною або інжекторною), пляшками з водою (дистильованою) тощо.
  • Допоміжні педалі керування. Всі крісла оснащені 2 базовими педалями: для керування кріслом та лікарським блоком. Можливе встановлення додаткових педалей, які зроблять роботу більш автоматизованою та прогресивною, проте значно вплинуть на вартість установки.

Медичне обладнання нашої компанії - якість понад усе

Наш інтернет-магазин медичного обладнання пропонує вам купити стоматологічні установки та комплектуючі до них. Широкий асортимент дозволить вам підібрати найбільш функціональне та доступне за вартістю обладнання.

Установки відсортовані за різними параметрами:

  • за розміром крісла (дорослі та дитячі);
  • кількістю додаткового обладнання;
  • освітлення тощо.

Це дозволить підібрати вам обладнання для стоматології, яке максимально задовольнить усі ваші потреби, ідеально впишеться до кабінету та підійде за вартістю.

Наші доступні ціни, зручна система навігації та оформлення замовлення зроблять покупку приємною та швидкою. Наші співробітники готові проконсультувати вас за телефоном. Вони не тільки дадуть відповідь на всі питання, але й допоможуть зробити правильний і найбільш оптимальний вибір. Ми здійснюємо доставку медичного обладнання по всій Україні.

Укомплектуйте свій стоматологічний кабінет високоякісною та функціональною технікою від вітчизняного виробника! Подбайте про свій комфорт та зручність ваших пацієнтів!