Апарат для УВЧ-терапії УВЧ-80-4 "Ундатерм" *

Апарат для УВЧ-терапії УВЧ-80-4 "Ундатерм" *

$1 570.00
  • Код товару: 694
  • Артикул: 694
  • Наявність: Під замовлення

Апарати для УВЧ-терапії УВЧ-80-4 "УНДАТЕРМ" з автопідстроюванням призначені для місцевого лікувального впливу електричним або магнітним полем ультрависокої частоти. Вплив УВЧ електричного поля має болезаспокійливі, протизапальні та десенсибілізуючі властивості, стимулює реакції імунітету, покращує трофіку тканин та їх регенерацію.

Апарати УВЧ-терапії використовуються у лікувально-профілактичних закладах терапевтичного, неврологічного, хірургічного, психіатричного, акушерсько-гінекологічного профілю, а також у педіатрії.

Апарати можуть застосовуватися при гострих запальних процесах у шкірі та підшкірній клітковині, особливо гнійних запальних та травматичних захворюваннях суглобів, м'язів, кісток, остеомієліті, кератиті, блефариті, гаймориті, пародонтиті, загостренні хронічного тонзиліту, поліомієліті, бронхіальній, легень, хронічної пневмонії та її загостреннях, гострій ангіні, синуситах, андекситах та ін., а також для лікування наслідків захворювань та травм опорно-рухового апарату, нервової системи, захворювань периферичних судин, судинних захворювань кінцівок, трофічних виразок.

Характеристики
Технічні характеристики
Характеристики Технические характеристики: 
Частота высокочастотных колебаний (27,120±0,163) МГц.
Количество ступеней мощности: 7.
Максимальная выходная мощность: (80±16) Вт.
Настройка в резонанс: автоматическая.
Таймер: цифровой, 30 мин.
Система защиты: класс I, тип BF.
Диаметры конденсаторных электродов: 42; 80; 113 мм.
Индуктор: резонансный.
Напряжение питания: 220 В / 50 Гц.
Потребляемая мощность: 700 ВА.
Масса: 25 кг.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.