Апарат Іскра-1 для місцевої дарсонвалізації

Апарат Іскра-1 для місцевої дарсонвалізації

$650.00
  • Код товару: -
  • Наявність: В наявності
Апарат призначений для лікування деяких захворювань нервової, серцево - судинної, м'язової, зубощелепної системи і шкіри. Застосовують апарат в неврологічної, оторіноларінгологічній, хірургічній, дерматологічній, стоматологічній та гінекологічній практиках. Апарат являє собою імпульсно-модульований високочастотний генератор, на виході якого включений резонатор (підвищувальний трансформатор), що живить високою напругою скляні вакуумні електроди різної форми, що забезпечують застосування місцевої дарсонвалізації. Чинними факторами місцевої дарсонвалізації є: електромагнітні імпульсні коливання, високовольтні іскрові розряди, в деякій мірі озон і оксиди азоту.
При місцевій дарсонвалізації змінюються фізико-хімічні процеси в тканинах, поліпшується діяльність центральної нервової системи, трофіка тканин, обмінні процеси, кровообіг, підвищується фагоцитарна активність лейкоцитів. Місцеву дарсонвалізацію застосовують при невралгії, невриті слухового нерва, міальгії, головних болях, шкірній сверблячці, вагінізмі, при початкових стадіях облітеруючих захворювань судин, варикозному розширенні вен гомілки, геморої, загоюються і виразках, обмороженнях 1-й і 2-го ступенів, як засіб косметики, позбавлення від вугрової висипки, омолодження шкіри, що в'яне особи.
У комплект апарату входять:
  • робочий комплект електродів (Гребешкова, грибоподібний малий і великий, Гребешкова, ясенний, ректальний малий і великий, вагінальний),
  • резонатор з проводом,
  • вставка плавка -2 шт,
  • паспорт.

Технічні характеристики

Живлення від мережі змінного струму: напруга 220 В, частота 50 Гц

Потужність, споживана з мережі, не більше: 80 В • А

Частота високочастотних коливань: 110 ± 8,25 кГц

Тривалість модулюють імпульсів: 100 мкс

Частота проходження імпульсів: 50 Гц

Число робочих електродів: 8 шт

Максимальна довжина іскри з електродів: 25 мм

Габаритні розміри: 380х300х160 мм

Маса, не більше: 7 кг

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.