Апарат низькочастотної магнітотерапії портативний "МАГ"

Апарат низькочастотної магнітотерапії портативний "МАГ"

$65.00
  • Код товару: 670
  • Артикул: 670
  • Наявність: В наявності

Фізична основа біологічних ефектів магнітного поля - управління рухом заряджених частинок. Під впливом магнітного поля поліпшується плинність і мікроциркуляція крові в судинах, активізується проникність судин, в деформованої кісткової тканини (наприклад, в зоні перелому) виникають електричні потенціали і в підсумку активізуються обмінні та відновлювальні процеси. Обробка магнітним полем зруйнованих еритроцитів крові в травмах значно прискорює процес розсмоктування гематоми. Таким чином, дії магнітного поля ведуть до таких лікувальних ефектів, як протизапальний, протинабрякову, знеболювальну та стимулюючу регенерацію тканин дії.

Одним з приладів, що генерують змінне низькочастотне магнітне поле, є апарат "МАГ". Він призначений для використання, як в медичних установах, так і в домашніх умовах. Користуватися апаратом просто. Включаєте в мережу. Переконуєтесь в працездатності апарату по миганню світлодіодного індикатора зеленого кольору. Берете апарат зручною рукою і тримайте до хворого місця. Апарат не супроводжує свою роботу світлом, звуком, запахом і не виділяє тепла. Тривалість процедури визначається виходячи з конкретної хвороби, лікування яких зазначено в інструкції із застосування, що додається до апарату. Показання до застосування апарату "МАГ":

1. Захворювання опорно-рухового апарату: остеартроза суглобів, периартроз, бурсит плечового суглоба і навколосуглобових сумок, остеохондроз, остеомієліт.

2. Пошкодження опорно-рухового апарату і їх наслідки: перелом кісток, пошкодження суглобів, забій м'яких тканин, гематома, посттравматичний набряк.

3. Захворювання жіночих статевих органів: запалення матки і придатків, гіпофункція яєчників, клімактеричний синдром, спайковий процес, ускладнення після пологів.

4. Захворювання ЛОР-органів: гайморит, отит Курс лікування апаратом "МАГ" можна повторювати кілька разів протягом року, так як звикання до цієї процедури не відзначено. Ефект лікування досягається від декількох хвилин до декількох днів в залежності від організму хворого і давності захворювання.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.