Апарат рентгенівський типу АРМАН "10Л6"

Апарат рентгенівський типу АРМАН "10Л6"

$5 205.00
  • Код товару: -
  • Наявність: Під замовлення

Призначення і область застосування.
Рентгенівський діагностичний полегшений переносний (пересувний) апарат 10Л6, універсального призначення, призначений для виконання рентгенівських знімків різних органів пацієнта в умовах лікарняних палат, в польових, експедиційних та інших нестаціонарних умовах.
Апарат на замовлення може бути забезпечений укладальним ящиком, в якому він в розібраному вигляді, може транспортуватися на будь-якому виді транспорту і може бути знову зібраний за короткий час в потрібному місці.
Апарат ефективний при наданні швидкої допомоги при діагностиці травм. Апарат забезпечений тубусом для виконання дентальних рентгенівських знімків. Апарат легко пересувається на 4-х колесах-роликах. Кордон поля опромінення визначається світловим центратором.
Моноблок з рентгенівською трубкою вільно переміщається навколо своєї осі, вздовж і поперек колони. Завдяки цьому можливо робити рентгенівські знімки в будь-якому положенні пацієнта. При знімках можна застосовувати всі типи рентгенівських касет. Встановлене робоча напруга на трубці не залежить від коливань напруги і опору електромережі. Управління знімками проводиться за допомогою пультика на виносному шнурі довжиною 5 метрів. Пультік має перемикач установок кіловольт, світловий сигналізатор знімків.
Портативність, простота обслуговування і захист від невикористаного рентгенівського випромінювання дозволяють застосовувати апарат не тільки в рентгенівських, але і безпосередньо в стоматологічних кабінетах. Апарати серії 10Л6 є сучасним варіантом моделі переносного апарату 9Л5 (Арман-5), широко відомого і добре зарекомендував себе в медичній практиці.

Характеристики
Технічні характеристики
Характеристики Технические характеристики: 
Размеры: не более 40 кг.
Номинальное напряжение однофазной питающей сети частотой: 50 Гц, В 220.
Диапазон рабочих напряжений сети: 198-242 В.
Номинальное сопротивление сети: 1 Ом.
Диапазон допустимых сопротивлений сети: 0,3 - 3,0 Ом.
Уставки рабочего напряжения на рентгеновской трубке: 40; 50; 60; 70; 80; 90; 100 кВ.
Уставки реле количества электричества: 2,5; 4; 6; 10; 15; 25; 40; 60; 10 мАс.
Максимальный ток, потребляемый из сети, (кратковременно): не более 25 А.
Максимальная нагрузка аппарата (за 15 минут работы): 300 мАс.
Номинальный размер эффективного фокусного пятна: 1,2 мм.
Ориентировочные значения при номинальном сопротивлении сети анодного тока трубки: 30; 26; 23; 20; 17; 14; 10 мА.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.