Автоклав Granum 18B CLASSIC
Woson

Автоклав Granum 18B CLASSIC

Woson
$2 500.00
 • Код товару: -
 • Наявність: В наявності

Даний апарат створений із дотриманням стандарту EN13060 до стерилізаторів типу "В". При здійсненні циклу стерилізації на дисплей виводяться дані про температурний режим, тиск і тривалість обробки в реальному часі. Серед його особливостей варто звернути увагу на те, що:

 • апарат оснащений автоматичною діагностикою та протекцією від надлишкового тиску або перегріву, що гарантує надійність результатів процедури;
 • місткість камери: 4 полки / 12 лотків;
 • оснащений механічним замком;
 • відкриття автоклава відбувається зверху, що гарантує зручну чистку ємності, видалення відпрацьованої води, що відповідає стандарту EN13060;
 • сучасна технологія 3-х фазового пульсуючого вакууму (-0,8атм.) гарантує максимальне проникнення пари в оброблюваний матеріал і інструментарій;
 • температура стерилізації складає 121°, 134°С.

Вакуумна сушка і програми стерилізації

Вакуумна сушка дозволяє забезпечити мінімальну залишкову вологість після циклу автоклавування (менше 0,2%). У комплекті може йти міні-принтер. Він дозволяє отримати звіт про процес стерилізації в друкованому вигляді.

Апарат оснащений 4 базовими програмами стерилізації, кожна з яких призначена для певного типу матеріалу. Повний стерилізаційний процес може тривати від 16 до 47 хв.

Програми стерилізації:

 1. Unwrapped. Використовується для обробки неупакованих твердих матеріалів і багаторазового інструментарію. Цикл проходить при температурі 34°С і включає в себе 4 хв стерилізації, одноразове вакуумування і 9-ти хвилинне вакуумне сушіння.
 2. Wrapped. Призначена для стерилізації упакованих твердих матеріалів і багаторазового інструментарію. Проходить при температурі 134°С і включає в себе 5 хвилин стерилізації, триразове вакуумування і 9-ти хвилинне вакуумне сушіння.
 3. Prion. Дана програма необхідна для обробки інфікованих вірусами інструментів. Проходить при температурі 134°С і включає в себе 18 хвилин стерилізації, триразове вакуумування, а також 9-ти хвилинне вакуумне сушіння.
 4. Porous. Використовується для обробки порожніх матеріалів, медичної бавовни і інструментів. Проходить при температурі 121°С і включає в себе 20 хвилин стерилізації, триразове вакуумування і 18-ти хвилинне вакуумне сушіння.

Програмне забезпечення і додаткові функції

Стерилізатор цієї моделі оснащений тестовим ПЗ BOWIE & DICK. Воно автоматично вимірює глибину проникнення водяної пари, перевіряє коректність функціонування апарату при стерилізації порожніх матеріалів та інструментів.

Крім того, цей стерилізатор має кілька додаткових функцій, які оптимізують його експлуатацію:

 • вакуум-тест. Необхідний для перевірки ефективності функціонування вакуумної помпи, герметичності пневматичної ланцюга;
 • індикація тривалості циклу стерилізації;
 • наповнення води може проходити в автоматичному і ручному режимі;
 • полегшення управління апаратом відбувається за рахунок виведення повідомлення про помилку;
 • визначення та візуалізація на дисплеї рівня робочої / відпрацьованої води;
 • японські датчики температури гарантують максимально вірні показники.

Ця модель стерилізатора від фірми-виробника GRANUM має всі необхідні дозволи та сертифікати, в тому числі свідоцтво про державну реєстрацію в Україні, європейський сертифікат ЄС, міжнародні сертифікати ISO 9001: 2000, ISO 13485: 2003.

Характеристики
Загальна інформація
Короткий опис Стерилізатор паровий GRANUM 18В
Технічні характеристики
Характеристики Стерилизатор паровой GRANUM, 18В имеет следующие технические характеристики:
Макс. масса загрузки: 3,07 кг.
Макс. рабочее давление: 2,5 bar.
Макс. температура: 145ºС.
Мин. рабочее давление: -0,9 bar.
Объем воды на 1 цикл: 0,16L(min) 0,18L(max).
Рабочая камера из медицинской нержавеющей стали.
Рабочие давление/температура: 1.30bar/121℃~122℃; 2.102.30bar/134℃~135℃.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.