Інгалятор ультразвуковий Вулкан-1

Інгалятор ультразвуковий Вулкан-1

$596.00
  • Код товару: 654
  • Артикул: 654
  • Наявність: В наявності

Опис:
Ультразвуковий інгалятор "Вулкан 1" призначений для отримання лікарських аерозолів, що володіють високою здатністю проникати в легені. Аерозольні краплі лікарських розчинів величиною 5-10 мкм надають високоефективне, лікувальний вплив на уражені хворобою органи. Розроблений нами апарат безшумний в роботі і простий у використанні.

З його допомогою можна легко вводити лікарські препарати в легені і дихальні шляхи. Наявність реверсивного клапана дозволяє попереджувати інфікування шлангів та апарату, уникати перенасичення аерозолями атмосфери лікувальних палат. Аерозольний тракт легко розбирається, що дає можливість обробляти мундштук, трубки і клапан дезінфікуючими розчинами.

Принцип дії заснований на розпиленні у вигляді аерозолю водних розчинів ліків за допомогою механічних коливань ультразвукового п'єзоелектричного перетворювача.
Ультразвуковий метод на відміну від механічного продукує менші за величиною частки і безшумний під час застосування.
Розпилення лікарських розчинів виробляється в індивідуальному посудині в замкнутому, ізольованому від зовнішнього середовища обсязі.

Інгалятор дозволяє за допомогою ручки "приплив повітря" змінювати щільність аерозолю розведенням його струменем повітря, що нагнітається через фільтруючий вкладиш вентилятором апарату. Інгалятор забезпечений подогревающим пристроєм, що дозволяє отримувати аерозоль з температурою до + 40 ° С.

Наявність реверсивного клапана дозволяє попереджувати інфікування шлангів та апарату. Аерозольний тракт легко розбирається, що дає можливість обробляти мундштук дезінфікуючими розчинами.

В інгалятори, як лікарських розчинів, можна використовувати розчини антибіотиків, натуральні лікувальні препарати: настої трав, цибулі, часнику, мінеральну воду, мед та інші. Ультразвукові можливості інгалятора значно посилюють цілющі властивості застосовуваних препаратів.
Вбудований вентилятор дає можливість створювати аерозольна хмара в приміщенні. Така властивість знаходить застосування при профілактиці деяких інфекційних захворювань.

Характеристики
Технічні характеристики
Характеристики Технические характеристики: 
время установления рабочего режима, с: 10.
максимальная производительность, мл/мин: 4.
размер аэрозоли, мкм:
- 80% частиц диам-ром до: 5.
- 20% частиц диам-ром до: 20.
продолжительность работы, ч: 6.
перерыв, ч: 2.
температура распылённого аэрозоля, oC: 33±3.
тип распыляемой жидкости: водорастворимые лекарственные препараты и минеральные воды
частота излучателя, МГц: 2,64 ±3%.
напряжение, В/Гц: (220±22)/50.
класс защиты по электробезопасности: I, тип B.
потребляемая мощность, не более, ВА: 130.
масса, не более, кг: 6.
габаритные размеры, мм: 245 x 235 x 325.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.