Комплект електродів углетканевих до апаратів електротерапії (зокрема, до "Потоку-01М")

Комплект електродів углетканевих до апаратів електротерапії (зокрема, до "Потоку-01М")

$50.00
  • Код товару: 685
  • Артикул: 685
  • Наявність: Під замовлення

Електроди призначені для роботи з різними фізіотерапевтичними апаратами, що використовують в якості медичного впливу електричний струм (електрофорез, гальванізація, ампліпульстерапія та ін.), відповідають вимогам всіх відомих лікувальних методик.
Кожен електрод складається з бавовняної багатошарової гидрофильной прокладки (9 шарів білої фланелі) і струмопровідного шару з вуглецевої тканини. Застосування вуглецевого матеріалу дозволяє використовувати 100% площі електрода, при цьому забезпечується рівномірна щільність струму по всьому електроду. Для поліпшення умов сушки кожен електрод складається з трьох з'єднаних між собою гідрофільних пакетів. Для підключення токоподвода з зовнішньої сторони електрода є спеціальний кишеню.
Ресурс Електродів - 100 циклів процедур. Середній термін служби до списання - 6 міс. При цьому інтенсивність експлуатації - до 2-х циклів в день.
Електроди можна піддавати пранню і проводити стерилізацію і знезараження шляхом кип'ятіння в дистильованої воді; сушка може бути як природною, так і в термошкафу, рекомендована температура сушки до 85 градусів. Для продовження служби електроди не слід довгий час залишати вологими.
Перед першим застосуванням виробник рекомендує провести стерилізацію електродів протягом 30 хв.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.