Опромінювач ультрафіолетовий БОЗ-4

Опромінювач ультрафіолетовий БОЗ-4

$591.33
  • Код товару: 675
  • Артикул: 675
  • Наявність: В наявності

Опромінювач ультрафіолетовий ртутно-кварцовий БОЗ-0127-НанЕМА (БОП-4) короткохвильовий настільний переносний призначений для проведення місцевих, порожнинних і контактних опромінень слизових оболонок носоглотки, мигдалин і невеликих ділянок шкіри з лікувальними і профілактичними цілями ультрафіолетовим спектром випромінювання з довжиною хвилі 230-290 нм в фізіотерапевтичних кабінетах.
Дана медтехніка вдає із себе генератор ультрависокої частоти, що живить ртутно-кварцову лампу ВРМ-1 або ПРК-4 - джерело ультрафіолетового випромінювання. Високочастотні коливання, що виробляються генератором, надходять на вихідний фільтр і потім на лампу, викликаючи її світіння.
На відміну від аналогічних апаратів (індивідуальний Сонечко ОУФК-01, груповий ОУФну / УГН-1), ртутно-кварцові лампи яких живляться напругою з частотою 50 Гц, медприлад БОЗ-01/27 дає більш виборчий спектр випромінювання, що забезпечує найкращий ефект терапевтичного впливу.
В апарат вбудовано електронний таймер тривалістю 1, 2 або 3 хвилини. Після закінчення заданого часу, опромінення відключається і подається звуковий сигнал.
Портативність опромінювача дозволяє використовувати його як в фізіотеравпевтіческіх кабінетах лікувальних установ, так і в домашніх умовах, а також при організації терапевтичних процедур у віддалених або важко-доступних районах.
Дане медичне обладнання дозволяє проводити терапевтичні сеанси протягом 8 годин в повторно-короткочасному режимі з циклічністю 30 хвилин роботи і 15 хвилин перерву. Середній термін служби приладу розрахований виходячи з функціонування в даному режимі.
Медобладнання БОЗ-01/27 має експлуатуватися при температурі навколишнього повітря 10-35 ° C і відносній вологості навколишнього повітря до 80% при температурі 25 ° C і атмосферному тиску 750 ± 30 мм рт. ст.

Характеристики
Технічні характеристики
Характеристики Технические параметры: 
Данное медицинское оборудование позволяет проводить терапевтические сеансы в течение 8 часов в повторно-кратковременном режиме с цикличностью 30 минут работы и 15 минут перерыв.
Средний срок службы прибора рассчитан исходя из функционирования в данном режиме.
Медоборудование БОП-01/27 должно эксплуатироваться при температуре окружающего воздуха 10–35 °C и относительной влажности окружающего воздуха до 80% при температуре 25 °C и атмосферном давлении 750±30 мм рт. ст.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.