Розширювачі каналу шийки матки по Гегара (1 шт.) №4-6; №15-17

Розширювачі каналу шийки матки по Гегара (1 шт.) №4-6; №15-17

$13.71
  • Код товару: 136
  • Артикул: 136
  • Наявність: В наявності

Розширювач каналу шийки матки діам. 1 мм Розширення шийного каналу може бути виконано тупим або гострим шляхом. Найбільш часто проводиться розширення шеечно

Розширювач каналу шийки матки діам. 1 мм - 11 мм. (1; 1,5; 2; 2,5 і т.д)

Розширення шийного каналу може бути виконано тупим або гострим шляхом. Найбільш часто проводиться розширення шийного каналу тупим шляхом за допомогою металевих розширювачів Гегара. Діаметр кожного наступного номера більше попереднього на 0,5-1 мм; цифра на рукоятці дилятатори відповідає величині його діаметра в міліметрах.

Техніка розширення шийного каналу. З дотриманням правил асептики піхву і шийку матки оголюють за допомогою дзеркал і протирають спиртом. Двома кульовими щипцями захоплюють передню губу шийки матки, кілька зводять її в напрямку до входу в піхву і шийного каналу протирають спиртом. Шийного капав не слід змащувати настоянкою йоду, так як це може утруднити подальше його розширення (І. І. Яковлєв). Деякі автори (І. І. Яковлєв) рекомендують накладати кульові щипці на передню і задню губи шийки матки, що дозволяє випрямити шийного каналу, полегшує розширення його бужами Гегара і зменшує небезпеку перфорації. Подібний метод загарбання шийки матки, безсумнівно, доцільніше при ретрофлексии і гіперантефлексія. Після фіксації вагінальної частини матки кульовими щипцями шляхом обережного (без насильства) введення маточного зонда в її порожнину визначають положення і розміри матки. Хірург, утримуючи лівою рукою кульові щипці, приступає до розширення шийного каналу. Розширювачі Гегара по черзі беруть трьома пальцями правої руки, як олівець або смичок, і вводять в шийного каналу в напрямку порожнини матки з урахуванням її розташування. Вводити розширювачі слід повільно, і при фізіологічній антефлексія матки ручку опускають донизу. Кінець распшрітеля повинен кілька вийти за внутрішній зів, але необхідно стежити, щоб він не пройшов до дна матки. Перші номери расширителей вводяться вільно, а в подальшому відчувається опір у внутрішньому зіві, яке потрібно обережно подолати, не здійснюючи буравящими рухів. З метою попередження при цьому раптового «провалювання» розширювача глибоко в матку вільними IV і V пальцями правої руки упираються в промежину і їх пружні дію як би страхує від резкото прослизання расшрітеля на небезпечну глибину.

Теги: розширювач, каналу, шийка, матки, Гегара

Характеристики
Загальна інформація
Короткий опис Розширювачі каналу шийки матки по Гегара
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.