Шафа витяжна ШВР настільна
Медтехніка

Шафа витяжна ШВР настільна

Медтехніка
$927.86
  • Код товару: 468
  • Артикул: 468
  • Наявність: Під замовлення

Необхідне місце для проведення лабораторних досліджень з виділенням агресивного середовища? Тоді першим предметом, який потрібно придбати, стане витяжна шафа ШВР. Головна його перевага - це можливість підключення до газової мережі, вентиляційної шахти і водопроводу. Крім того, в шафі можна розмістити освітлювальні прилади потрібної яскравості та електроінструменти. Все це можливо завдяки підключенню даного агрегату до основної мережі енергоживлення, яка забезпечує безперебійне живлення розеток в шафі.

Де використовується?

Така шафа гарантує надійність результатів лабораторних робіт в таких місцях:

  • на станціях насіннєвих інспекцій;
  • в мікробіологічних лабораторіях;
  • на кафедрах біології та ветеринарної медицини.

Особливості конструкції

Одним з найважливіших питань є довговічність того чи іншого товару. У таких шаф найслабше місце - металеві складові, розташовані всередині камери, в якій проводяться всі роботи. Для надійності ці елементи були покриті спеціальною емаллю або виготовлені з матеріалу, що відрізняється підвищеною стійкістю до корозії.

Вага шафи ШВР досягає всього лише до 120 кг при габаритних розмірах в 1300х800х1800 мм. Звичайно, якщо в шафі розмістити всі комплектуючі, то вага її помітно зросте. Витяжка за 1 годину може провентилювати до 1000 м3 повітря. Напруга в мережі при 50 Гц частоти змінного струму становить - 380/220 Вт. Ще один важливий параметр - споживання енергії за 1 годину роботи. Шафа для лабораторної роботи ШВР за 1 годину споживає 0,9 кВт.

Легка, зручна, мультифункціональна шафа для лабораторних робіт даної конфігурації необхідна будь-якій лабораторії, адже якість її роботи стає запорукою точності результату.

ЦІНА ТОВАРУ ВКАЗАНА БЕЗ ОБЛІКУ ВАРТОСТІ ДОСТАВКИ

Характеристики
Загальна інформація
Короткий опис Настільний шафа ШВР для проведення різних лабораторних робіт.
Технічні характеристики
Характеристики Технические характеристики:
Габаритные размеры - 1300х800х1800 мм.
Масса (без комплектующих) - не более 120 кг.
Объем вентилируемого воздуха - 1000 м3/ч.
Номинальное напряжение питания от сети переменного тока частотой 50 Гц, В - 380/220
Потребляемая мощность, кВт, не более - 0,9
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.