Шафа витяжна ШВР з керамічної стільницею і миттям
Медтехніка

Шафа витяжна ШВР з керамічної стільницею і миттям

Медтехніка
$1 279.70
  • Код товару: 467
  • Артикул: 467
  • Наявність: Під замовлення

Шафа для лабораторних робіт - це пристосування, яке дає можливість безпечно проводити дослідження, при яких може виділятися агресивне середовище. Він повинен бути надійним, зручним, економним і довговічним.

призначення

Лабораторній шафі даної конфігурації використовують для проведення досліджень в лабораторіях:

  • біологічного;
  • хіміко-біологічного;
  • ветеринарного спрямування;
  • насіннєвих інспекцій.

особливості конструкції

Внутрішня частина шафи, в якій знаходиться основний робочий простір, піддається частим атакам агресивного середовища. У зв'язку з цим, всі металеві елементи, розташовані в даній області, або покриті спеціальною, хімічно стійкою емаллю, або повністю виготовлені з металів, які мають яскраво виражене властивість опірності корозії.

Сам шафа складається з декількох частин. Верхня частина - це, природно, робочий відділ, в якому проводиться вся робота. Нижче - мийка для приведення інструментів в належний вигляд, а також шафка для їх зберігання. Крім того, на кордоні між робочим відділом і мийкою є спеціальна висувна поверхню, яку дуже зручно діставати для обробки зразків, при цьому легко прибрати назад.

Технічні характеристики

Незважаючи на все це, при розмірах 1300х800х1800 мм вага його становить до 120 кг. Підключений до системи водопостачання, до газової мережі, до системи вентиляції та зливом, цей агрегат споживає лише до 0,9 кВт на годину при частоті змінного струму 50Гц. При цьому повітропровід може вентилювати до 1000 м 3 повітря на годину.

Характеристики
Загальна інформація
Короткий опис Шафа ШВР з мийкою та керамічної стільницею для проведення лабораторних робіт. Оснащений устаткуванням для під'єднання до вентиляційної, каналізаційної, водопровідної і газової мереж.
Технічні характеристики
Характеристики Технические характеристики:
Габаритные размеры - 1300х800х1800 мм.
Масса (без комплектующих) - не более 120 кг.
Объем вентилируемого воздуха - 1000 м3/ч.
Номинальное напряжение питания от сети переменного тока частотой 50 Гц, В - 380/220
Потребляемая мощность, кВт, не более - 0,9
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.