Сумка-укладка для швидкої допомоги

Сумка-укладка для швидкої допомоги

$71.50
  • Код товару: 189
  • Артикул: 189
  • Наявність: В наявності

1. Сумка двостороння типу валізи, на застібці «блискавка» виконана із синтетичного зносостійкого водовідштовхувального матеріалу на основі поліефірних ниток та матеріалу «Поліізол».

2. Корпус сумки виконаний у форматі валізи з двома деками, що відкидаються, зі знімною проставкою посередині. Зовнішні деки та проставка всередині посилені синтетичними пресованими пластинами для захисту від продавлювання.


На внутрішніх стінках передньої деки розташовані 4 великі кишені на блискавці, вони призначені для розміщення медичного приладдя та витратних матеріалів, що використовуються в роботі, на задній деці знаходяться 2 великі кишені та спеціальна гумка для фіксації інструментів або пробірок на 10 комірок.

За рахунок наявності двох відсіків (розташованих зовні на деках) можна безпечно розміщувати документи та бланки формату А4.

Сумка обладнана ручкою для перенесення в руках та плечовим ременем. Ремінь обладнаний системою регулювання довжини. Бічна частина сумки посилена синтетичною стрічкою по периметру.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.