Лампа хірургічна безтіньова TopLite двокупольна

Лампа хірургічна безтіньова TopLite двокупольна

$6 488.00
  • Код товару: -
  • Артикул: -
  • Наявність: В наявності
Доступні варіанти

Період експлуатації галогенної лампи - більше 1000 годин
Використання галогенної лампи OSRAM забезпечує світло з постійною якістю і колірною температурою протягом усього терміну служби лампи.
Холодне світло без інфрачервоного випромінювання зменшує висихання (зневоднення) організму до абсолютного мінімуму і дозволяє уникнути проблеми нагріву області навколо голови хірурга, забезпечуючи приємну робочу середу, навіть при тривалих операціях.


Контроль зменшення тіні
Для створення однорідного рівномірного світлового пучка світла, спроектованого на хірургічне поле, в системі відображення застосовують до 2000 граней, що відображають, спроектованих CAD / CAM системою. Вертикальний світловий потік відрізняється не тільки яскравістю, але і не містить різких тіней, а також забезпечує чудову яскраве бачення, навіть якщо хірург блокує частину джерела світла головою або плечима.


Максимальна гнучкість і ефективність

Кожен освітлювальний купол підтримується системою підвіски з 6-ю універсальними обертовими на 360 ° сполуками. Стерилізується ручка в центрі купола і ручка на куполі дозволяють легко пересувати купол світильника в потрібне положення. Це забезпечує необмежену мобільність.


Оптимальна якість світла
Серія світильників TopLite завжди дає вам світло, який вам потрібен.
Холодний, природний білий світ, який можна порівняти з денним світлом, дозволяє хірургові бачити операційне поле до найменших деталей. Оптимальна глибина освітлення і однорідний світловий потік дозволяють проникати світлу в найглибші хірургічні порожнини.


Швидке, зрозуміле і зручне управління
Ви можете швидко і інтуїтивно керувати всіма функціями світильника за допомогою зручної сенсорної панелі на куполі світильника. Центральна ручка регулює налаштування розміру світлового поля. Великі зовнішні ручки полегшують позиціонування світильника, легка очистка та дезінфекція світильника.


Широкий діапазон поєднань
Щоб задовольнити різні потреби клієнтів, хірургічні світильники можуть бути з стельовим кріпленням, настінним кріпленням або можуть бути пересувними. За особливим вимогам клієнтів можна вибрати додаткові опції, такі як резервна система батареї або кріпильна система для низьких / високих стель.


Відео система

Відеокамера в світильниках TopLite може бути вбудована в центр купола світильника, встановлена на стіні або на окремій підвісці. Це забезпечує відмінний огляд хірургічного поля. спеціальна підставка дозволяє розміщувати медичний екран з великим діапазоном нахилу і повороту.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.