Світильник пересувний 4-рефлекторний СМ-28

Світильник пересувний 4-рефлекторний СМ-28

$460.00
  • Код товару: 586
  • Артикул: 586
  • Наявність: В наявності

Пересувний медичний світильник - кращий друг хірурга

Медичний світильник є незамінним апаратом в хірургічних кабінетах в умовах стаціонару. Щоб зробити перев'язку, а також планову хірургічну операцію, будь-якого лікаря знадобитися хороше освітлення. Інтернет-магазин медичного обладнання Med-Technika пропонує своїм покупцям купити світильник пересувний рефлекторний за цілком прийнятною ціною. Завдяки своїй мобільності, даний пристрій може висвітлити будь-яке хірургічне поле, необхідне хірурга (починаючи від області живота, а також малого таза при абдомінальній хірургії і закінчуючи областю голови при операціях на мозку).

Оплата і комплектація

Замовляючи медичне обладнання на нашому сайті, Ви отримуєте якісну продукцію і гарантію від трьох до двадцяти чотирьох місяців. Оплатити товар можна трьома способами:

  • оплата готівкою;
  • безготівковій розрахунок;
  • кредитування.

У комплекті з виробом йдуть всі сертифікати і технічна документація.

Характеристики
Загальна інформація
Короткий опис Світильник медичний СМ-28 четирехрефлекторний пересувний. Призначений для освітлення операційного поля і підсвітки як допоміжний апарату при хірургічних операціях в умовах стаціонару і в перев'язувальних.
Технічні характеристики
Характеристики Технические параметры: 

Расстояние, которое проходит световой луч от защитного стекла до операционного поля, составляет тысячу мм, и диаметр зоны освещения – 150 мм.
Масса четырехрефлекторного светильника составляет 58 килограмм.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.