Зшивачі тканин і органів УТО-70

Зшивачі тканин і органів УТО-70

$1 248.92
  • Код товару: 721
  • Артикул: 721
  • Наявність: В наявності

ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ:
при резекції шлунка, для ушивання дванадцятипалої, тонкої і товстої кишок з перітонізаціей їх кінців, а також для ушивання тканин легкого і інших тканин.
При накладенні дворядного скобового шва: тканину або орган в зоні передбачуваного накладення шва здавлюється площинами матриці і магазину до зазору прошивання і проколюється дужками, ніжки яких, потрапляючи в лунки матриці, загинаються в У-подібну форму. При накладенні двоповерхового скобового шва, що складається з дворядного і однорядного, тканину або орган в зоні передбачуваного накладення дужок здавлюється площинами матриці і магазину до зазору прошивання, фіксується за поверхневі шари до Зшивачі двома голками і проколюється дужками, ніжки яких, потрапляючи в лунки, загинаються в По-подібну форму. Потім відсікається видаляється частина тканини, розлучаються площині матриці і магазину, занурюється дворядний шов, площині матриць і магазину зводяться до мінімального зазору, накладається другий однорядний шов.

Зшивачі УТО-70 має широкі функціональні можливості. Завдяки тому, що гак Зшивачі, що підводиться під коротку частину вшивають органу в вузький тунель, може зменшуватися по товщині (внаслідок відділення знімною частини клина), Зшивачі УТО-70 може виконувати і функції Зшивачі органів типу УО.

Характеристики
Загальна інформація
Короткий опис Призначений для накладання дворядного скобового шва і двоповерхового скобового шва металевими дужками.
Технічні характеристики
Характеристики Технические характеристики: 
длина накладываемого шва, мм: 66 + 1,
размер скобок, мм: 0,3 х 4 х 4,8 и 0,3 х 4 х 6,2,
зазоры прошивания, мм: 1,0...3,5,
тип шва: двухрядный и двухэтажный,
количество скобок, заряжаемых в магазин, шт: 32,
габаритные размеры, мм: 220 х 86 х 31,
масса, кг: 0,7.
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.