Крісло розкладне гінекологічне для інвалідів КГ-1Еі

Крісло розкладне гінекологічне для інвалідів КГ-1Еі

Ціна за запитом
  • Код товару: -
  • Артикул: -
  • Наявність: Під замовлення

Будь-яке гінекологічне крісло - це спеціалізоване пристосування, яке використовується в гінекології. Гарне крісло - це завжди зручний предмет, який характеризується багатофункціональністю і надійністю.

Призначення

Клініки, приватні медичні кабінети і установи використовують дане крісло для:

  • планового і позапланового огляду пацієнтів;
  • проведення ряду необхідних пацієнту процедур;
  • для хірургічного втручання в малих обсягах.

Дане технічне пристосування можна використовувати не тільки в жіночому відділенні. Воно також доречно в проктології і урології, даючи можливість проведення тих же операцій, що і в гінекології.

Особливості конструкції

На відміну від гінекологічних крісел, не пристосованих для роботи з пацієнтами, що мають обмежені фізичні можливості, дана модель має ряд особливостей. В першу чергу, це полегшення транспортування пацієнта. Завдяки електричному приводу та зручному пульту, сидіння крісла опускається на необхідну висоту, даючи можливість пацієнту самостійно змінити інвалідне крісло на гінекологічне. Потім (за допомогою того ж пульта) агрегат можна підняти на потрібну лікаря висоту для проведення процедури.

М'які і зручні підставки для ніг, які теж можна регулювати, як і спинку, і нахил сидіння. З таким кріслом буде зручно і лікаря, і пацієнта.

Легкість в управлінні і зручність в експлуатації роблять цю модель гінекологічного крісла однією з найбільш затребуваних. До того ж, всі елементи крісла зроблені так, щоб можна було легко зафіксувати пацієнта в позі, яка буде йому зручна, при цьому оптимальна для проведення огляду та лікування лікарем.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.